Baza polskich firm

Bogata baza firm oferujących swoje usługi na terenie Polski

DNV GL

Opublikowano dnia Luty 14, 2019 w Kursy i szkolenia

DNV GL to znane na całym świecie przedsiębiorstwo, którego celem jest zwiększanie poziomu rozwoju oraz bezpieczeństwa w firmie. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają szkolenia i certyfikacje. Głównym celem firmy DNV GL jest wdrażanie prawidłowych praktyk w życie firmy. Grupa oferuje również kontrole techniczne i techniczne, co pozwala utrzymać najwyższy poziom usług. Specjaliści mogą Państwu zapewnić również doradztwo na poziomie eksperckim oraz dostarczanie oprogramowania.

Oferta firmy kierowana jest głównie do przedsiębiorców z branży morskiej, energetycznej oraz wydobywczej. Podstawowe usługi, jakie zapewnia Państwu firma DNV GL, to między innymi certyfikacja z zakresu BHP, IT, ISO. Certyfikacja odbywa się w kilku krokach. Specjaliści dokonują przeglądu dokumentacji firmy, odbywa się wizyta wstępna oraz planowanie audytu. Następnie, przeprowadza się audyt certyfikacyjny. Uzyskany certyfikat jest okresowy, a 3 miesiące przed upływem jego ważności przeprowadzany jest audyt recertyfikacyjny.

Celem działań na jakich opiera się firma DNV GL, jest rozwój jakości oraz bezpieczeństwa praktyk w organizacjach. Firma działa również na rzecz środowiska. Oferta światowego lidera ds. szkoleń rozszerza się o certyfikację kompetencji pracowników oraz weryfikowanie działań firmy z przepisami.

dnv gl Nazwa DNV GL
adres: ul. Łużycka 6E, 81-537 Gdynia
telefon: Gdynia: +48 664 012 114,
Warszawa: +48 506 288 262,
Katowice: +48 664 031 911
e-mail: certification.pl@dnvgl.com
strona: www.dnvgl.pl/assurance